Stiklo keramika

Neoclear N-0/1 Premium

Bespalvė stiklo keramika N-0 PREMIUM – naujausios kartos karščiui atsparus stiklas. Stiklo keramika skirta židinių, krosnelių ir orkaičių durelėms įstiklinti. Tai karščiui atsparus stiklas galintis išlaikyti net 800 laipsnių celsijaus temperatūrą, nebijantis temperatūros šuolių ir turintis beveik nulinį plėtimosi koeficientą.

Maks. išmatavimai (mm) - 2100x1270
Tiekėjas - Japonija
Storis - 4,5mm
Spalva - Gelsva

Kaina - 390 eur/m2

Juoda "Carbon" keramika

Neoceram GC-190S- tai tamsi ypatingai gerai infraraudonuosius spindulius praleidžianti stiklo keramika. Juoda stiklo keramika naudojama židinių, krosnelių ir orkaičių durelių stiklinimui. Taip pat ji tinka kaitlenčių, elektrinių plytelių ir viryklių paviršiams dengti. Produktas dažniausiai naudojamas židinių durelėms stiklinti, todėl kitaip vadinamas židinių stiklu.

Maks. išmatavimai (mm) - 1800x1100
Tiekėjas - Japonija
Storis - 4mm
Spalva - Juoda (Carbon)

Kaina - 430 eur/m2

HRC Premium

Stiklo keramika N-0 PREMIUM HRC – stiklas yra poliruotas ir iš vienos pusės padengtas mikro metalo sluoksniu. Šilumą atspindintis sluoksnis sulaiko karšti židinio ar krosnelės viduje, del to degimas vyksta prie aukštesnės temperatūros. Stiklo keramika su HRC sluoksniu aprūksta daug lėčiau, nes stiklas greičiau įkaista ir nepritraukia suodžių, tai leidžia ilgiau džiaugtis gražiu degančių malkų vaizdu. Tai populiarus produktas, kuris atitinka pastoviai augančius židinių gamintojų ir pirkėjų reikalavimus.

Maks. išmatavimai (mm) - 2100 mm x 1270 mm
Tiekėjas - Japonija
Storis - 4 mm
Spalva - Vaivorykštinė

Kaina - 420 eur/m2

ARC Neoclear Premium

Stiklo keramika Neoclear ARC N0-1 PREMIUM – naujas karščiui atsparaus stiklo gaminys sukurtas Nippon Electric Glass įmonėje. Tai karščiui atsparus stiklas, iš abiejų pusių poliruotu ir šviesą sugeriančiu mikro sluoksniu padengtu paviršiumi. Stiklas naudojamas židinių durelėms stiklinti, todėl kitaip vadinamas židinių stiklu. Dažniausiai naudojamas dujinių, bio židinių stiklinimui.

Maks. išmatavimai (mm) - 1800x1100
Tiekėjas - Japonija
Storis - 4mm
Spalva - Bespalvė (ypač skaidri)

Kaina - 500 eur/m2

SCHOTT ROBAX

SCHOTT ROBAX - stiklas židiniams, krosnelėms ir krosnims. SCHOTT ROBAX yra skaidrus stiklo keramikos gaminys, turintis labai mažą šiluminio plėtimosi savybę, dėl to jis yra tinkamas naudoti ten, kur yra aukšta temperatūra - židinių ir krosnių durelėse.

Maks. išmatavimai (mm) - 1954x1100
Tiekėjas - Vokietija
Storis - 4mm
Spalva - Gelsva

Kaina - 325 eur/m2